
Facts & Figures
De AEX steeg in 2019 met meer dan 20%. Dit soort topjaren krijgt vaak een mooi vervolg. Gemiddeld ligt het rendement in het volgende jaar op 13% en het kwam slechts twee keer voor dat de beursindex daalde in de twaalf maanden na zo’n koersrally.
Bron: Euronext
Een op de zeven
Een op de zeven auto’s die vorig jaar in Nederland verkocht werd was elektrisch. In december was dat zelfs meer dan de helft.
Bron: ING

2.000.000
Twee miljoen bedrijven telde Nederland op 1 januari 2020. Dat hoge aantal is vooral te danken aan de 1,3 miljoen zzp’ers in ons land.
Pensioen opbouwen als zzp'er
Bron: KvK
€1.512
Dit is het bedrag dat een millennial (geboren 1981 – 2000) in 2019 gemiddeld uitgaf aan bezorgmaaltijden en eten of drinken buiten de deur. Dat is drie keer zoveel als een babyboomer (geboren 1945 - 1960).
Bron: FSIN
100%
100% van de Robeco-klanten sloot 2019 af met een positief rendement. Bij ruim driekwart van de beleggers lag het rendement zelfs op 10% of hoger.
Bron: Robeco

Verberg selectie
Bekijk selectie
Geselecteerde fondsen
Hier vind je jouw geselecteerde fondsen. Bekijk jouw selectie en koop je fondsen eenvoudig aan.
Sluiten